فناوری اطلاعات, دیجیتال

27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی

communication-and publ-elations-day-

27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک دکتر رضا خضر دوست مدیرعامل شرکت توسعه راهکارهای هوشمند امین به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

روابط عمومی تلاشی آگاهانه برای تفاهم و پشتیبانی، شناخت متقابل و استقرار اعتماد میان آحاد مختلف جامعه است که موجب ارتقای سطح سواد، تقویت پیوندهای اجتماعی، تسهیل همگرایی سیاسی، افزایش درآمد سرانه و افزایش تفاهم و همبستگی می‌شود.
بیست و هفتم اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی، فرصتی را برای تقدیر و تشکر از مدیران روابط عمومی فراهم کرده که با عملکرد خود موفقیت سازمان‌ها، ادارات و نهادهای مختلف را تضمین می‌کنند.
در عصر ارتباطات و تکنولوژی اهمیت روابط عمومی دوچندان می‌شود؛ زیرا روابط عمومی در نهادها و سازمان‌ها به عنوان اصلی‌ترین حلقه ارتباطی بین کارکنان و مدیران شناخته می‌شود. در رابطه با کشورها و جامعه جهانی نیز روابط عمومی حلقه ارتباطی آحاد مختلف جامعه را تشکیل داده و به پیوند و دوستی میان اقوام و ملل گوناگون کمک می‌کند.
اما برای تحقق اهداف و آثار مثبت ارتباطات و روابط عمومی به ابزار الکترونیک یا سخت‌افزارهای ارتباطی نیاز است! به همین دلیل امیدواریم شرکت‌های دانش بنیان ایرانی بتوانند موفقیت‌های بیشتری در زمینه تولید سخت‌افزارهای ارتباطی برای کشور عزیزمان ایران به ارمغان آورند.
در همین راستا لازم است از زحمات شرکت‌های طراحی، ساخت و توسعه فناوری الکترونیک ایرانی من‌جمله محصولات زادا الکترونیک، در جهت پیشبرد اهداف ارتباطات، کمال قدردانی و تشکر را داشته باشم. این روز مهم را به تمامی فعالان روابط عمومی و ارتباطات و اصحاب رسانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از hCaptcha مورد نیاز است که تابع سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده آنها است.

من با این شرایط موافق هستم .